Akerman

Закрыть

Valdkonnad

Meie peamine eesmärk on leida Teie ettevõttele kvalifitseeritud tööjõud, kes on peamine abiline teie eesmärkide saavutamisel.

 • Tööjõurent pakub mitmekülgseid lahendusi nii töötajale kui ka klientidele.
 • Tööjõu rentimine Ake OÜ-st on kiire ja lihtne viis professionaalse tööjõu leidmiseks.
 • Meilt renditud töötaja on meie palgal, aga allub kliendi juhtimisele.
 • Ake OÜ poolt pakutud renditeenus on kliendile mugav, kuna töötaja mittesobivuse korral pakume võimalikult kiirelt töötaja välja vahetamist.

Töötame 24/7 ja oleme valmis klienti aitama ka reede õhtul ning nädalavahetusel.

Vahendame spetsialiste peamiselt Ukrainast.

Tööjõu rentimine aitab täita tühjasid positsioone ajal kui Eestis tööjõudu napib ning parandab konkurentsieelist, tõstab käivet ja kasumit, tagades suutlikkuse võtta ette suuremaid ja rohkemaid projekte.

Meie vastutame töötaja sisseelamise, elukoha, dokumentide, töötasu ja kõige muu eest. Sobiva töötaja leiame Teile esimesel võimalusel, lähtudes tööandja vajadustest ja soovidest.Klient maksab meie poolt esitatud arve alusel ainult reaalselt töötatud tundide eest.

Klient maksab meie poolt esitatud arve alusel ainult reaalselt töötatud tundide eest. Palgad, haigushüvitused, puhkuserahad ja töötajaga seotud kulutused on meie kanda.

Eesmärgiks on saada ettevõttesse oma valdkonna parim ja sobivaim töötaja.

METALLITÖÖSTUS

Metallitööstusele pakume tööjõurenti kõigile ametikohtadele. Töötajad valitakse välja meie värbaja poolt paljude kandidaatide seast, tagamaks hea tööjõukvaliteedi.Töötajatel on olemas aastate pikkune kogemus antud valdkonnas. Valikus olevatel töötajatel on olemas testitud oskused MIG/MAG, TIG keevitajad, CNC operaatorid ja seadistajad, lukkseppad.

PUIDUTÖÖSTUS

Puiduvaldkonnas saavad tööd näiteks kutsetunnistust omavad tislerid, (manuaalse) freesmasina operaatorid, saemasinaoperaatorid ja höövelmasinaoperaatorid.

TOITLUSTUS

Toitlustussektoris pakume tööjõurenti peamiselt pagaritele/kondiitritele ja kokkadele. Inimesed on pikaajalise kogemusega antud sektoris, kõrgelt motiveeritud ning paindlikud tööaegade suhtes.

EHITUS

Meil on juba olemas, või kiiresti leiame teile : Santehnikuid, Puusepasid, Plaatijad, Maalreid, Üldehitajaid

LIINITÖÖJÕUD

Pakume liini- ja oskustööjõudu erinevatesse sektoritesse. Seal kus on lisakäsi, võta meiega kohe ühendust. Hetkel oleme partneriks toiduainetööstustele, saapa ja naha tööstustele, metalli/puu ja klaasi tööstustele.

IT VALDKOND

Meil on olemas lai ärivõrgustik Ukrainas, Valgevenes, Indias ja Pakistanis ja teistes riikides. 2-3 nädalaga suudame Teile leida Java/Python Senior taseme spetsialisti, keda toimetame Eestisse kohale või kes on nõus ka kaugtööd tegema. Kõik spetsialistid on rahvusvahelise kogemusega ja läbinud väga põhjaliku õppe.

Kuidas toimub värbamine?

 • 1

  Annate meile teada, mis taseme ja kogemusega spetsialisti otsite, mis tehnoloogiaid ta peab tundma.
 • 2

  Alustame otsingutega.
 • 3

  Leiame Teile vajaliku arendaja ja viime läbi esimese intervjuu. Läbib teste.
 • 4

  Kui inimene on pääsenud järgmisesse vooru, siis me viime Teid arendajaga kokku.
 • 5

  Kui kõik sobib siis, me alustame dokumentide taotlusega ja toome ta Eestisse. Meie muretseme inimese eluaseme pärast.
 • 6

  Toome inimese ilusti Teie kontorisse.